
Вітаємо нашу керманичку Олесю Чепелюк з продовженням контракту на посаді Директорки-художньої керівниці театру

Бажаємо наснаги, мудрості, витримки і всіляких гараздів на шляху розвитку культурного фронту нашого краю!


Також очільник облради, його перший заступник Андрій Шекета та директор Департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА Євген Тищук поспілкувалися про справи театру й домовилися тримати контакт із проблемних питань установи.

