
Актори Закарпатського обласного театру драми та комедії після відпустки розпочали свою роботу цікаво та корисно, а саме благодійним показом казки «Попелюшка» для юних глядачів, що приїхали до нас з Херсонщини.
“Попелюшка» завжди закінчується оваціями глядачів. Цього разу вони були по-особливому щирими, адже супроводжувалися неймовірною дитячою енергетикою, теплими обіймами з улюбленими казковими персонажами та словами вдячності😍
Бажаємо нашим шановним гостям якнайбільше щасливих митей, людського тепла і затишку на нелегкій стежині на шляху до переможної мети🇺🇦🥰


