Поетично-музичний вечір відбувся…

 

Поетично-музичний вечір ” Дихати вільно” за участю акторів театру, поетів творчої спілки письменників Хустщини «Майстерня слова» та всіх охочих відбувся.
Простір щирої розмови та живих емоцій, де поезія переплітається з музикою, а слово стає диханням свободи, припав до душі багатьом.
 
У поетичних рядках оживали мрії, переживання та надії, які надихали кожного відчути силу власного голосу і радість бути вільним.
Вечір модерувала Олеся Чепелюк
 
 

Дякуємо всім, хто долучився до прекрасного і корисного та побував на поетично-музичному вечорі до Дня Незалежності України 🤝🇺🇦

Лише тоді ми зможемо ДИХАТИ ВІЛЬНО, коли остання р@шистська ратиця покине нашу українську землю! 👊
А без наших мужніх захисників це важко уявити. Тому будь-яка підтримка ВАЖЛИВА🙏🇺🇦