Директорку-художню керівницю Закарпатського обласного театру драми та комедії було відзначено

Директорку-художню керівницю Закарпатського обласного театру драми та комедії було відзначено Закарпатською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ⭐️🤝
ЩИРО ВІТАЄМО!👏👏👏
НАСНАГИ І НАДАЛІ СТВОРЮВАТИ, ПОПУЛЯРИЩУВАТИ І ПРИМНОЖУВАТИ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО🇺🇦
 
Керівниця театру щиро подякувала Закарпатській обласній державній адміністрації, зокрема Мирославу Білецькому за високу відзнаку – ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ «За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва краю та високий професіоналізм» 🤝🇺🇦
 
Також Олеся Чепелюк висловила подяку в.о.Хустського міського голови Василю Губалю та його заступнику Павлу Тесличко за привітання, а також підтримку та допомогу у розвитку і процвітанні Закарпатського обласного театру драми та комедії🤝🇺🇦
 
“Для мене це велика честь і водночас велика відповідальність. Усе, що я роблю, – задля збереження й розвитку української культури, яка сьогодні потребує нашої особливої уваги й підтримки. Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо не лише примножити духовні надбання, а й передати їх прийдешнім поколінням🤝 Дякую за віру в мене та визнання🙏 Це надихає рухатися вперед і працювати ще відданіше на благо розвитку культури нашого міста, краю та нашої України🇺🇦
РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОЖНОЇ, ВІЛЬНОЇ, НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *