
27 серпня відбувся надзвичайно атмосферний концерт «ЛІТНІЙ ВЕЧІР У ДВОРИКУ ТЕАТРУ»
Такі вечори в нас бувають нечасто, адже потребують нелегкої технічної підготовки з облаштування сценічного майданчика, аби створити видовищне дійство та комфортне перебування глядачів.
Проте аншлаг та позитивні відгуки глядачів спонукають нас шукати можливості, щоби створювати подібні дійства частіше.
Дякуємо щоразу нашим ЗСУ за чисте небо і затишний вечір, а також Департамент культури Закарпатської ОДА за підтримку в організації заходу, які дають змогу творити для вас, шановні наші глядачі


Вже у вересні ми запросимо вас на ВІДКРИТТЯ 7-го театрального сезону

До зустрічі!


