Про нас. До Дня Конституції України відбувся благодійний концерт «З Україною в серці»
Департамент культури Закарпатської ОДАУ повідомляє, що у Закарпатському обласному театрі драми та комедії (м.Хуст) відбувся благодійний концерт «З Україною в серці», приурочений до Дня Конституції України.
На сцені – оркестр та артисти театру. У концертній програмі – українські сучасні, народні, повстанські пісні, поетичне слово, виконуються оркестрові твори та хореографічні етюди.
На завершення дійства з промовами виступили міський голова міста Хуст Володимир Кащук та директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, заслужений артист України Євген Тищук, який передав вітання від голови Закарпатської ОДА-начальника ОВА Віктора Микити та подякував ЗСУ, завдяки яким діячі мистецтв мають можливість тримати культурний фронт.
Під час заходу тривав збір коштів для 128-Ї окремої гірсько-штурмової бригади.