Відгуки

 

 

 

Середня оцінка: 5.0 зірочок

(з опублікованих 3 відгуків)

 

Театр – осередок культури (нажаль тепер здав позиції перед телевізором і кінотеатрами). Шкода, але театр не популяризує свій репертуар, багато місцевих жителів навіть не здогадуються про існування театру. Хотілося б, щоб театр поставив спектакль про сучасне життя України. Рекомендую відвідати.

Любомир Богуславець
14.10.2021

Хочу поділитися з усіма неймовірними враженнями про сьогоднішню виставу “Легенда про Пинтю”. Приємно здивовані,вражені професіоналізмом наших акторів.

Бажаємо вам успіхів та процвітання, підкорення нових вершин та побільше прихильників!Ви всі Великі Молодці!
І радує те,що ви тут,поруч,як кажуть вдома,не треба їхати в обласні центри ,щоб відвідати театр,провести культурно час.Ми пишаємося,що це у нас!І тячівці,і хустяни і всі навколишні мешканці мають можливість тепер гарно провести час,і завжди побачити щось нове.

Дякуємо гарно вам за запрошення!.З повагою колектив санаторію “Карпатія”.

Анна Сидоряк
14.08.2021

Дуже затишний зал з гарною акустикою та зручними м’якими кріслами. Сучасний якісний ремонт у всіх приміщеннях. Затишний дворик із кафе перед входом

09.07.2021