Анна Сидоряк

Хочу поділитися з усіма неймовірними враженнями про сьогоднішню виставу “Легенда про Пинтю”. Приємно здивовані,вражені професіоналізмом наших акторів.

Бажаємо вам успіхів та процвітання, підкорення нових вершин та побільше прихильників!Ви всі Великі Молодці!
І радує те,що ви тут,поруч,як кажуть вдома,не треба їхати в обласні центри ,щоб відвідати театр,провести культурно час.Ми пишаємося,що це у нас!І тячівці,і хустяни і всі навколишні мешканці мають можливість тепер гарно провести час,і завжди побачити щось нове.

Дякуємо гарно вам за запрошення!.З повагою колектив санаторію “Карпатія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *