2017 року на пропозицію Мукачівської міської ради, колектив театру отримує статус муніципального, а відповідно спільним розпорядженням Закарпатської обласної ради та обласної адміністрації Закарпатський обласний театр драми та комедії як такий було передислоковано в м.Хуст.
Робота театру на новому місці розпочалась практично з чистого листа, адже постало завдання набрати у штаб нових людей: від адміністративного до художньо-артистичного персоналу.
Керівництву вдалося залучити професіональних співаків, музикантів, художників, учасників – лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних оглядів та фестивалів. Окрім того, було залучено місцевих музикантів, які утворили театральний оркестр.
Для прем’єрної постановки було запрошено режисера з Києва – заслуженого діяча мистецтв України Сергія Архипчука. А презентувати по-суті новостворений театральний колектив було вирішено показом музичної драми І. Котляревського «Наталка Полтавка» (муз. М. Лисенка). Прем’єра з величезним успіхом відбулась 17 лютого 2018 року.
На цей час у репертуарі театру більше 20-ти постановок, більшість з яких є музичними (за участю оркестру). Своєю творчістю театр пропагує як класичну так і сучасну українську драматургію.
