Закарпатський обласний театр драми та комедії

17 лютого Закарпатський обласний театр драми та комедії розпочинає нову сторінку своєї діяльності в столиці Карпатської України – місті Хуст. Новостворена трупа театру виступить із прем’єрною виставою і представить музичне дійство «Наталка Полтавка» за мотивами однойменної п’єси Івана Котляревського на музику Миколи Лисенка. Серед «перлин» прем’єри – своєрідне аранжування, нестандартні декорації та самобутні костюми. Початок вистави о 17.00.

«П’єса пройде за повного аншлагу, оскільки квитків давно немає, – зазначає Геннадій Москаль, котрий ініціював перенесення обласного театру до Хуста. – Бажаючих подивитися «Наталку Полтавку» так багато, що її повторять і в неділю, 18 лютого, і наступних вихідних. А потім Закарпатський обласний театр драми та комедії приїде на гастролі до Ужгорода й виступить перед глядачами Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв».